Výsledky našich členů na neoficiálních i oficiálních závodech
____________________________________________________
2013
____________________________________________
ZÁŘÍ
SRPEN
ČERVENEC
ČERVEN
Neoficiální: Nymburk cup
Nymburk
1. 6. 2013
Rozhodčí: Martina Hronová
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - jumping: 1. místo
Pokročilí L - agility: 1. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Pokročilí L - jumping: 8. místo
Pokročilí L - agility: 8. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Začátečníci L - agility: 4. místo
KVĚTEN
Neoficiální: O Sultánovu blechu
Rýzmburk
11. 5. 2013
Rozhodčí: Veronika Gavlasová
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - jumping 1: 3. místo
Pokročilí L - jumping 2: 1. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Pokročilí L - jumping 1: 1. místo
Pokročilí L - jumping 2: 3. místo
Dohnalová Petra + Ambra:
Začátečníci Jumping 1: 3. místo
Začátečníci Jumping 2: 1. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping 1: 15. místo
Začátečníci L - jumping 2: 12. místo
Oficiální: Prvomájové závody
Jičín
1. 5. 2013
Rozhodčí: Zdeněk Spolek
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Zkouška SA1: 2. místo
DUBEN
Neoficiální: Čarodějnické hopsáni
Nymburk
28. 4. 2013
Rozhodčí: Martina Hronová
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 2. místo
Začátečníci L - agility: 2. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - agility: 1. místo
Oficiální: Zvičínská jednička
Zdobín
20. 4. 2013
Rozhodčí: Eva Plíštilová
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Jumping 2: 2. místo
Zkouška SA1: 2. místo
Bártová Pavla+ Cody:
Zkouška LA1: 1.místo
Neoficiální: Hořický AGIHOP
Hořice - Holovousy
13. 4. 2013
Rozhodčí: Lucie Součková
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 2. místo
Začátečníci L - agility: 4. místo
Bártová Pavla+ Jerry:
Začátečníci L - jumping: 7. místo
Začátečníci L - agility: 1. místo
Neoficiální: Velikonoční závody
Probluz - Dolní Přím
1. 4. 2013
Rozhodčí:
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping 1: 6. místo
Začátečníci L - jumping 2: 5. místo
BŘEZEN
Oficiální: Pučálka cup
Probluz - Dolní Přím
23. 3. 2013
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Zkouška 2 SA1: 2. místo
ÚNOR
Neoficiální: "O ZMRZLOU NUDLI"
Zdobín
24. 2. 2013
Rozhodčí: Jana Zemková
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Závodící S - jumping: 2. místo
Závodící S - agility: 1. místo
Bártová Pavla+ Cody:
Závodící L - jumping: 3.místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - tuneliáda: 4. místo
Bártová Pavla+ Jerry:
Začátečníci M - tuneliáda: 4. místo
Neoficiální
ZKO Probluz
23. 2. 2013
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - jumping: 1. místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping 1: 15. místo
Začátečníci L - jumping 2: 17. místo